Wesele w ogródku – dekoracje ślubne

Obecnie panuje moda na organizację wesela w wystawnych salach, ale coraz częściej szuka się jakichś nowych pomysłów. Powoli nastaje również moda na wesele na świeżym powietrzu – idealnym do tego miejscem jest nasz ogród.  Warto wziąć również pod uwagę, że przy takim rozwiązaniu sporo zaoszczędzimy, gdyż nie musimy opłacać sali. Wystarczy zainwestować w pewne elementy i dekoracje ślubne.

Oczywiście nasz ogródek musimy uprzednio przygotować na to wesele i przyjęcie gości, a nie jest to takie proste. Po pierwsze ogródek w którym będziemy organizować wesele musi być duży. To podstawowy warunek, chyba że nasze wesele będzie obejmowało tylko obiad dla rodziny. Jednak jeżeli robimy imprezę pełną parą potrzebne będzie nieco miejsca – po pierwsze scena dla zespołu i zadaszeni na wypadek deszczu, przecież goście nie mogą zmoknąć. Musimy nasz ogródek wyposażyć również w odpowiednie dekoracje ślubne aby nadać mu odrobinę ślubnego klimatu. Dekoracje ślubne można zmieścić praktycznie wszędzie, można na przykład wykorzystać drzewa, stworzyć swojego rodzaju ołtarz pod którym będzie usadowiona para młoda. Również scenę można wyposażyć w dekoracje ślubne. Nie zapominajmy również o stołach i krzesłach. Warto je również wyposażyć w dekoracje ślubne, po to by nie wyglądały jak zwykle wyniesione na dwór stolik i krzesła jak na grilla.

Stworzenie ślubnego klimatu w ogrodzie jest dość trudne, dlatego tak dużą rolę odrywają tu dekoracje ślubne. Dzięki odpowiednim wkomponowaniu dekoracje ślubne mogą tworzyć spójna całość z naszym ogródkiem, jednak trzeba je odpowiednio dobrać. Dekoracje ślubne można również wykorzystać robiąc zdjęcia w naszym ogródku.

[Głosów: 0   Average: 0/5]