W Egipcie też mają firmy od prania narożników

Nieruchomości w Egipcie są jeszcze w miarę tanie. Sam Egipt jako miejsce na letni domek, w którym będziemy spędzać często wakacje ma też swoje wady. Mimo iż Egipt to z pewnością wyjątkowo pasjonujący turystycznie obszar Afryki, który warto zwiedzić – orientalna kuchnia, stare zabytki, ładne krajobrazy, cudowne plaże oraz jedna z ładniejszych rafa śródziemnomorska, to tylko niektóre z zalet przekonujących do Egiptu całe rzesze turystów. Ale należy wiedzieć, że Egipt dostarcza też mniej przyjemne tajemnice. Jedną z nich jest przypadłość potocznie nazywana zemstą faraonów .
Kobieta ma się nieco lepiej…

Ta paskudna choroba ta skutecznie potrafi zepsuć każdemu człowiekowi wczasy w Egipcie. Stała się ona zmorą dużej liczby turystów zwiedzających ten rejon Afryki. Z nieznanych przyczyn szybciej dopada mężczyzn, co nie oznacza, że jakaś kobieta mogłaby pomyśleć, że jest bezpieczna. Wprawdzie kobieta jest odrobinę mniej narażona na atak zemsty niż facet, ale mimo wszystko zwykle kobieta też powinna równie mocno uważać, bo różnica w w zachorowaniach kobiet i mężczyzn jest bardzo nikła. Choroba ta objawia się wyjątkowo silnymi objawami zatrucia pokarmowego – czyli biegunka, wymioty, gorączka itp. W skrajnych przypadkach gorączka bywa wyjątkowo duża nawet do 40 stopni, co także może być szkodliwe dla życia pacjenta. Choroba ta powodowana jest przez powszechnie w Egipcie pałeczki koli. Pojawiają się one przede wszystkim w pożywieniu, jednak ogólnie pojawiają się wszędzie, a sam Egipt nie zalicza się do zbyt czystych państw więc o zatrucia nie trudno. Jak uniknąć drobnoustrojów będąc w Egipcie? Jeżeli w czasie urlopu odwiedzamy Egipt powinniśmy zawsze zachować maksimum higieny.

pranie-naroznikow-szczecinPoza tym nie wolno pić wody z kranu, nie wolno się jej nawet zachłysnąć niechcący w czasie brania kąpieli. Pijemy tylko wodę mineralną, nawet usta myjmy wodą mineralną. Egipt to nie EU, woda tam jest nasycona drobnoustrojami wszelkiej maści, którym rozmnażaniu sprzyja także egipski gorący klimat. Będąc w Egipcie jemy tylko smażone pokarmy, w żadnym wypadku niegotowanych warzyw, czy owoców. Picie alkoholu też może pomóc. Jednakowoż nawet przestrzeganie owych porad nie daje nam pewnej gwarancji, iż nie dopadnie nas choroba Faraona. W przypadku lekkich objawów należy kupić w egipskiej aptece lek o nazwie Antinal, polskie leki nie skutkują. Jednakże kupując ten lek nie pokazujmy, że rozbolał nas żołądek etc. – spytani – poinformujmy sprzedawcę, iż kupujemy profilaktycznie, albowiem kiedy aptekarz zorientuje się, że jest nam potrzebny to zażąda za niego pięć razy więcej niż zwykle. W sytuacji ostrych symptomów warto podjechać do lecznicy.

Warto też znaleźć taki hotel, który regularnie zleca pranie narożników i kanap jakie są w pokojach hotelowych. Pamiętajmy, że tam są inne zarazki i bakterie i należy je regularnie usuwać, dlatego czyszczenie mebli tapicerowanych powinno być  przeprowadzane przez profesjonalistów.

Nie znamy jakie są najlepsze firmy od prania narożników w Egipcie jednak możemy polecić taką firmę mieszkańcom Szczecina i okolic. Na poniższym forum znajdziecie Państwo opinie i komentarze klientów firm piorących narożniki w Szczecinie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]