Tutaj można zrobić przegląd instalacji gazowej w samochodzie – Szczecin

Jak często i dlaczego trzeba robić przeglądy instalacji gazowych w samochodach? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników aut przerobionych na gaz LPG.

Profesjonalny serwis instalacji gazowych LPG
Autko Gaz Szczecin
ul. Wernyhory 17
tel. 501767376

Odpowiedź wydaje się banalna ponieważ praktycznie każda licząca się firma produkująca instalacje gazowe do aut nakazuje robić przeglądy i wymianę filtrów co 10 tys. km. Jednak jeśli się dobrze nad tym zastanowić i przyjrzeć jak dokładnie funkcjonuje instalacja gazowa w samochodzie to można dojść do wniosku, że tak częste wizyty w serwisie LPG wcale nie są konieczne.

Oczywiście w trakcie trwania gwarancji na zainstalowaną u nas instalację gazową (najczęściej jest to 2 lata) musimy bezwzględnie przestrzegać wymagań producenta lub warsztatu lpg. Jednak po tym okresie interwały pomiędzy wizytami w serwisie na przegląd i wymianę filtrów możemy wydłużyć bez obaw.

Z drugiej strony wszystko zależy także od tego jaki gaz i gdzie tankujemy do naszego auta. Jeśli korzystamy tylko i wyłącznie z renomowanych i sprawdzonych stacji paliw to oczywiście nasz układ lpg nie jest narażony na poważne zabrudzanie. Gorzej sprawa wygląda jeśli tankujemy gaz byle gdzie i na stacjach oferujących gaz nie wiadomego pochodzenia.

Jeśli ktoś z Państwa szuka dobrego warsztatu LPG w którym można szybko i tanio zrobić przegląd instalacji gazowej w samochodzie to z czystym sumieniem polecamy Autkogaz w Szczecinie. Ten serwis LPG cieszy się naprawdę ogromnym powodzeniem i ma znakomite opinie w internecie. Tutaj można dosłownie od ręki zrobić tego typu operację. Autkogaz to zespół naprawdę bardzo doświadczonych mechaników LPG. Każdy z nich jest doskonałym fachowcem i gwarantuje najwyższa jakość usług.

Zobacz sam jak w poniższym warsztacie wygląda przegląd gazu w samochodzie .

W tym serwisie można także oczywiście założyć gaz do praktycznie każdego samochodu osobowego lub dostawczego. Zakład ten specjalizuje się także w instalacjach gazowych do aut amerykańskich takich jak np. Dodge, Jeep, Chrysler.

Czasem zdarza się, że trzeba czekać tydzień lub dwa na wizytę w autkogaz, ale proszę nam wierzyć, że naprawdę warto. Nie ma co ryzykować i szukać po omacku dobrego gazownika od aut w Szczecinie. Tutaj znają się na tym i nie eksperymentują. Dosłownie w małym palcu mają wszystko to co dotyczy zarówno montażu jak i napraw instalacji gazowych w samochodzie.

Z czystym sumieniem polecamy warsztat Auto Gaz Szczecin w którym zawsze można zrobić profesjonalny przegląd instalacji gazowej w kazdym aucie.

Pansamochodzik.szczecin.pl

[Głosów: 2   Average: 5/5]

2 Comments on “Tutaj można zrobić przegląd instalacji gazowej w samochodzie – Szczecin”

  1. Mogę tylok potwierdzić te dobre opinie o Autkogaz w Szczecinie. Nie dość, że zamontowali mi instalację gazową do moejego Dodge Ram to jeszcze wymienili klocki hamulcowe najtaniej w Szczecinie. Jeżdżę do nich od kilku lat nie tylko na przeglądy instalacji gazowej w samochodzie, ale także ogólnie na szybkie naprawy jak coś wymaga serwisu w moim aucie. Polecam ten warsztat moim znajomym.

  2. Dokładnie tak jest jak napisał przedmówca. To najlepszy gazownik od aut w Szczecinie. Jestem ich klientem od kilkunastu lat bo po prostu nie cierpię diesli i dlatego kupuję tylko benzyny z dużymi silnikami i przerabiam na lpg w autkogaz. Wstawienie instalacji gazowej do auta trwa tutaj 2 dni, ale praktycznie nie zdarzyło mi się żebym wrócił kiedykolwiek na jakieś poprawki lub niedoróbki. Każdy samochód jaki był przerabiany na gaz chodził jak zegareczek i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów z gazem. To dobry warsztat lpg, który dba o klientów i ma przystępne ceny. Nie jest tutaj może najtaniej, ale ja nie jestem zwolennikiem usług które teoretycznie mają najniższe ceny na jakiekolwiek usługi.

Comments are closed.