Tutaj można zrobić przegląd instalacji gazowej w samochodzie – Szczecin

Jak często i dlaczego trzeba robić przeglądy instalacji gazowych w samochodach? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników aut przerobionych na gaz LPG.

Odpowiedź wydaje się banalna ponieważ praktycznie każda licząca się firma produkująca instalacje gazowe do aut nakazuje robić przeglądy i wymianę filtrów co 10 tys. km. Jednak jeśli się dobrze nad tym zastanowić i przyjrzeć jak dokładnie funkcjonuje instalacja gazowa w samochodzie to można dojść do wniosku, że tak częste wizyty w serwisie LPG wcale nie są konieczne.

Oczywiście w trakcie trwania gwarancji na zainstalowaną u nas instalację gazową (najczęściej jest to 2 lata) musimy bezwzględnie przestrzegać wymagań producenta lub warsztatu lpg. Jednak po tym okresie interwały pomiędzy wizytami w serwisie na przegląd i wymianę filtrów możemy wydłużyć bez obaw.

Z drugiej strony wszystko zależy także od tego jaki gaz i gdzie tankujemy do naszego auta. Jeśli korzystamy tylko i wyłącznie z renomowanych i sprawdzonych stacji paliw to oczywiście nasz układ lpg nie jest narażony na poważne zabrudzanie. Gorzej sprawa wygląda jeśli tankujemy gaz byle gdzie i na stacjach oferujących gaz nie wiadomego pochodzenia.

Jeśli ktoś z Państwa szuka dobrego warsztatu LPG w którym można szybko i tanio zrobić przegląd instalacji gazowej w samochodzie to z czystym sumieniem polecamy Autkogaz w Szczecinie. Ten serwis LPG cieszy się naprawdę ogromnym powodzeniem i ma znakomite opinie w internecie. Tutaj można dosłownie od ręki zrobić tego typu operację. Autkogaz to zespół naprawdę bardzo doświadczonych mechaników LPG. Każdy z nich jest doskonałym fachowcem i gwarantuje najwyższa jakość usług.

Zobacz sam jak w poniższym warsztacie wygląda przegląd gazu w samochodzie .

W tym serwisie można także oczywiście założyć gaz do praktycznie każdego samochodu osobowego lub dostawczego. Zakład ten specjalizuje się także w instalacjach gazowych do aut amerykańskich takich jak np. Dodge, Jeep, Chrysler.

Czasem zdarza się, że trzeba czekać tydzień lub dwa na wizytę w autkogaz, ale proszę nam wierzyć, że naprawdę warto. Nie ma co ryzykować i szukać po omacku dobrego gazownika od aut w Szczecinie. Tutaj znają się na tym i nie eksperymentują. Dosłownie w małym palcu mają wszystko to co dotyczy zarówno montażu jak i napraw instalacji gazowych w samochodzie.

Z czystym sumieniem polecamy warsztat Auto Gaz Szczecin w którym zawsze można zrobić profesjonalny przegląd instalacji gazowej w kazdym aucie.

https://pansamochodzik.szczecin.pl/

2 Comments on “Tutaj można zrobić przegląd instalacji gazowej w samochodzie – Szczecin”

  1. Mogę tylok potwierdzić te dobre opinie o Autkogaz w Szczecinie. Nie dość, że zamontowali mi instalację gazową do moejego Dodge Ram to jeszcze wymienili klocki hamulcowe najtaniej w Szczecinie. Jeżdżę do nich od kilku lat nie tylko na przeglądy instalacji gazowej w samochodzie, ale także ogólnie na szybkie naprawy jak coś wymaga serwisu w moim aucie. Polecam ten warsztat moim znajomym.

  2. Dokładnie tak jest jak napisał przedmówca. To najlepszy gazownik od aut w Szczecinie. Jestem ich klientem od kilkunastu lat bo po prostu nie cierpię diesli i dlatego kupuję tylko benzyny z dużymi silnikami i przerabiam na lpg w autkogaz. Wstawienie instalacji gazowej do auta trwa tutaj 2 dni, ale praktycznie nie zdarzyło mi się żebym wrócił kiedykolwiek na jakieś poprawki lub niedoróbki. Każdy samochód jaki był przerabiany na gaz chodził jak zegareczek i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów z gazem. To dobry warsztat lpg, który dba o klientów i ma przystępne ceny. Nie jest tutaj może najtaniej, ale ja nie jestem zwolennikiem usług które teoretycznie mają najniższe ceny na jakiekolwiek usługi.

Comments are closed.