Pożyczka na dowód i kredyt bez bik

Różnego rodzaju udogodnienia mają nas zachęcić do skorzystania z usług konkretnego banku. Coraz to częściej i przy naprawdę różnych okazjach oferowana jest nam karta kredytowa.

Takich przedstawicieli spotkać możemy praktycznie wszędzie – przede wszystkim na stacjach benzynowych i w centrach handlowych. Trzeba przyznać, że niektórzy pod wpływem takiego ciągłego nachodzenia – dają się w końcu namówić. Osobiście nawet nie podejmuję polemiki z takimi osobami, które to starają się zareklamować cokolwiek. Wychodzę z założenie, że kiedy to będę czegokolwiek potrzebował – po prostu sam się po to zgłoszę.

Jednakże taka karta kredytowa nie jest jedynym ułatwieniem, jakie to zostanie nam zaserwowane. Coraz to częściej oferowana jest nam pożyczka na dowód czyli taki pseudo kredyt bez bik na dowód osobisty (http://kredytybezbik.blogan.pl/2011/czy-firmy-pozyczkowe-sprawdzaja-w-bik-u/). W takich sytuacjach dokładnie powinniśmy wczytać się w treść umowy. Zresztą, czynność ta wykonana powinna być przez nas przy każdym przypadku, nie tylko podczas podpisywania umowy o udzielenie nam kredytu. Jeśli przychodzi nam podpisać jakikolwiek wiążący dokument – nie czytając go – to szkoda jakiegokolwiek komentarza na taką nonszalancję. W większości przypadków takie osoby w bardzo prosty sposób zostają nabite w butelkę.

[Głosów: 0   Average: 0/5]