Polecamy stronę dla budujących dom energooszczędny i inteligentny

Ciągły wzrost cen nieruchomości doprowadził do sytuacji, w której tylko wybrani mogą pozwolić sobie na kupno wymarzonego domu czy mieszkania bez konieczności brania kredytu. Większość jednak marzy o czymś takim lub próbuje starać się o kredyty mieszkaniowe na domy i ogrody. Najczęściej by móc cieszyć się ze swojego M trzeba zadłużyć się na kilkanaście lat. Niestety nie każdy dziś dostanie kredyt, bynajmniej nie taki, który by go zadowalał. Kredyty mieszkaniowe na domy i ogrody najczęściej rozkładane są nawet na kilkadziesiąt lat.

Fajną opcja na budowę domu jest wybór technologii modułowej

Nie sztuką jest dostać 40 tysięcy, ale 250 tys. chociażby – na niewielkie, bo dwupokojowe mieszkanie. Banki zaostrzyły procedury kredytowe. Rząd wyciągnął może nie rękę, ale palec w stronę polepszenia sytuacji na rynku nieruchomości. Doszło do nowelizacji ustawy o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania. I wszystko stało się jasne – we dwoje można być na swoim.

Rodzina na swoim okazała się dla niektórych dodatkowym bodźcem do działania w kwestii mieszkaniowej. Dopłaty spowodowały, że większość zastanawiających się na ślubem ludzi zalegalizowała swoje związki i otrzymała dopłaty. Oczywiście musieli spełnić kilka niezbędnych ku temu warunków, jak chociażby wybierać tylko mieszkania o metrażu do 70 m2, domy – 140m2. Tym samym doszło do jawnej dyskryminacji singli, którzy niestety (jeśli nie są matkami samotnie wychowującymi małoletnie dzieci) nie mogą liczyć na żadne dopłaty ze strony państwa.

W ostatnich latach nastąpił w Polsce prawdziwy boom budowlany. Coraz więcej przeciętnych rodzin może sobie pozwolić na własny dom. Oczywiste jest też, że nawet na najmniejszej posesji musi istnieć zieleń. Nawet stosunkowo niewielki ogród wymaga od właściciela wysiłków na pielęgnacje.

Każdy kto chce budować własny dom powinien zapoznać się z oferta na domy energooszczędne

Właśnie ten fakt – duża ilość nowych ogrodów i brak czasu ich właścicieli na dbanie i wygląd, jest bardzo dobrym pomysłem na mały biznes. Ktoś, kogo interesuje tylko dorobienie do budżetu domowego mógłby zająć się właśnie takim zajęciem. Dla wielu jest to zapewne chałupnictwo i niezbyt odpowiada im taka forma zarabiania, ale bez wątpienia osoba będąca w potrzebie finansowej i posiadająca wolny czas może odpłatnie pielęgnować ogrody.

Do takiej pracy wystarczy tylko kilka podstawowych narzędzi i dobre chęci. Możliwe, że zarobki nie będą najwyższych lotów, ale w końcu to tylko ma być dodatkowe źródło dochodów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby rozbudować tę działalność i otworzyć firmę z pełnego zdarzenia. Trochę reklamy, referencje od zadowolonych klientów i może się okazać, że w sezonie pracy i pieniędzy nie braknie z tego źródła.

Dla wszystkich tych, którzy marzą o własnym domu i szukają pomysłów na jego budowę mamy fajna stronę, która się tym zajmuje. Polecamy zajrzeć do serwisu internetowego – Budowa domów energooszczędnych i inteligentnych.

Poldom.pl

[Głosów: 0   Average: 0/5]