Bilbord w ogródku – uchwyty samochodowe

Coraz częściej w ogródkach domostw położonych w pobliżu ruchliwych ulic, promenad, ogólnie miejsc gdzie przechodzi / przejeżdża wiele ludzi, można zauważyć coraz częściej pojawiające się bilbordy reklamowe. Wprawdzie taki billboard w ogrodzie nieco zaburza wystrój  naszego podwórka, ale jeżeli mieszamy w bardzo ruchliwym miejscu, to raczej i tak nie spędzamy zbyt wiele czasu w ogródku koło ruchliwej ulicy. Z kolei możemy chociaż na tym zgiełku i dyskomforcie wynikającym z położenia naszego podwórka odrobinę zarobić. Miastem najbardziej „obilboardowanym” jest oczywiście Warszawa – jako stolica miasto to posiada bardzo duże natężenie ruchu samochodowego i pieszego. Dlatego też przedsiębiorstwa, chętnie wykupują reklamy w ruchliwych miejscach Warszawy. Podobna zależność występuje również w innych wielkich miastach, ale Warszawa jest tu niewątpliwie liderem.

Kto się reklamuje na takich bilbordach. Praktycznie przedsiębiorstwa z każdej branży. Obecnie dość dużo widać reklam firm motoryzacyjnych. Ostatnio na przykład dość sporą kampanię przeprowadzała firma prowadząca sklep opon w Warszawie. Oczywiście kampanie tego typu firm przeprowadzane są sezonowo. Ta firma z Warszawyprzeprowadza tego typu kampanie przed sezonem, czyli przed zimą począwszy od września do późnej jesieni, kiedy to ludzie kupują opony zimowe oraz w okresie wiosennym kiedy kupowane są opony letnie.  Jeżeli mamy  bilbord i umowę z taką firmą jak ta z Warszawy, to w okresach poza sezonem musimy znaleźć innych reklamodawców, chociażby firmę oferującą uchwyty samochodowe, czy jakiś inny produkt spoza branży motoryzacyjnej, oczywiście wszystko zależy od tego, kogo uda nam się znaleźć. Na przykład wspomniane uchwyty samochodowe są w przeciwieństwie od opon produktem całosezonowym. Także w okrasach kiedy opony się nie sprzedają, możemy reklamować firmę sprzedając uchwyty samochodowe lub inny produkt. Możemy też reklamować sklep internetowy sprzedający uchwyty samochodowe -ale ogólnie czy reklamujemy opony, meble, ubezpieczenia, uchwyty samochodowe czy coś innego – nie ma to większego znaczenia, ważne żeby billboard nie stał pusty.

Podobne wpisy:

  1. Zakup opon w Warszawie – gdzie kupować tanie opony używane? Czy warto kupić używane ogumienie, czy lepiej tanie odpowiedniki z Chin?
[Głosów: 0   Average: 0/5]