Ogrody i praca we Włoszech

Nie wszystko jest takie proste i kolorowe, jak mogłoby się nam początkowo wydawać. Od dziecka marzą mi się swoje ogrody i praca we Włoszech i szukam zawodu, który może mi to kiedyś dać. Jednym z takich zawodów jest dziennikarstwo.

Część opinii publicznej uważa, że pisanie artykułów w zasadzie nie jest niczym trudnym. Przecież polega ono na sklejeniu kilku zdań w logiczną całość. A ja właśnie jestem w tym dobry i moja praca we Włoszech (Fotomodelki.warszawa.pl) to będzie takie dziennikarstwo. Smutna prawda jest jednak taka, że w naszym kraju posiadamy czterdziestomilionową ilość specjalistów znających się na każdej dziedzinie naszego życia. W szczególności kiedy przychodzi do ważnych wydarzeń sportowych, tudzież rozmów o polityce, słowa te w widoczny sposób zostają potwierdzone. Pewnie nie wszyscy wiedzą, że osoba odpowiedzialna za pisanie newsów obarczona jest ogromną odpowiedzialnością za słowa, które przyjdzie jej napisać.

Co prawda znajdują się nad nią jeszcze inne postacie, każda gazeta posiada swojego rodzaju hierarchię – na redaktorze naczelnym kończąc, jednak to główną odpowiedzialność ponosi osoba, której nazwisko widnieje pod wydrukowanym artykułem. Media jednak doszły do takiej perfekcji, tak doskonale znają prawo, że w gazetach przejawiają się przekłamania, które tak naprawdę uchodzą im na sucho. Odpowiednio dobrane słowa kierują czytelnika w inną stronę, jednak robią to niestety zgodnie z prawem. Osoby nieświadome użytych zabiegów poddawane są manipulacji.