Ogród dla kobiety w ciąży

ogród
ogród

Tyle się mówi aby dotleniać się w ciąży i dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu. Póki trwa lato , ja mam doskonałe rozwiązanie – mam swój ogród i tam spędzam całe dnie .

 

Na szczęście pogoda tego lata dopisuje i tylko kilka razy złapał mnie deszcz. Wcale nie oznacza to, że wyleguję się na leżaku. Ciąża u każdej kobiety to nie choroba a ja czuję się świetnie zatem dbam o moje rośliny i codziennie obserwuję jak pięknie rosną . Ogród jest zadbany i pełen życia. Najbardziej podobają mi się moje słoneczniki , które zakwitły w połowie lata. Moja dbałość o rośliny sprawiła, że ogród jest estetyczny i wszyscy się nim zachwycają . Podlewam rośliny regularnie a mąż kosi trawę , która jest niezwykle równa i posiada piękny odcień zieleni.

Kiedy trochę się zmęczę albo mam gorszy dzień odpoczywam na leżaku pod akacją , która osiągnęła już spore rozmiary . Mam też dzięki niej doskonałą ochronę przed słońcem. Zawsze gdy moja akacja kwitnie , wiem, że na dobre rozpoczęła się wiosna. W przyszłe lato będę spędzała czas w ogrodzie z moim dzieckiem. Będzie miał wspaniałe warunki do zabawy i na pewno mu się tam spodoba.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

One Comment on “Ogród dla kobiety w ciąży”

  1. Pingback: Zdjęcia | LookZone.pl

Comments are closed.