Muzyka rock w ogrodzie

Dzisiaj zaplanowałem sobie ostro popracowac w moim przydomowym ogródku. Jest późna jesień i to bardzo dobry okres na to żeby tam wszystko pograbić , wyrównać i przede wszystkim poprzesadzać oraz poprzycinać gałęzie. Postawię tam sobie do pracy radio i będzie mi grała muzyka rock w ogrodzie.

Od sąsiadów dostałem ładne i całkiem spore bukszpany i czas żeby je ładnie przyciąć. Widzę, że się przyjęły i rosną w górę więc muszę zacząć jakoś je formować i będę chyba robił sobie wielki kule bukszpanowe. Niewielkiej pielęgnacji wymagają także moje thuje oraz cyprysy, które zasadziłem dwa miesiące temu. Bałem się, że się nie przyjmą jednak moje obawy okazały się nie uzasadnione i teraz mogę cieszyć się ich pięknym wyglądam i mam pewność, że się przyjęły.

Lubię pracować w ogrodzie i zawsze puszczam sobie przy tym jakiś fajny rock (Rockowisko.pl). Muzyka mnie nakręca do dalszej pracy, a w szczególności rock zwiększa jeszcze bardziej moją przyjemność z przebywania na świeżym powietrzu. Ja od muzyki jestem uzależniony i nawet jak idę biegac sobie po lesie to mam na uszach słuchawki i leci tam tylko dobry rock. Lubię najbardziej polski rock bo to jest muzyka na której się wychowałem i z którą najbardziej się utożsamiam. Nigdy nie pozwolę nikomu powiedzieć, że polski rock jest słaby i nie da się go słuchać. Dla mnie jest najlepszy i zawsze będę wierny takim ideałom.

[Głosów: 0   Average: 0/5]