Kulturystyka w ogrodzie

Udoskonalanie swojej postaci w grze internetowej potrafi niektórym osobom przesłonić całą wizję świata rzeczywistego. Jest to zjawisko bardzo niebezpieczne, kiedy to dana osoba zostanie wciągnięta w cybernetyczny świat i czasem może nawet się wydawać, że dzieje się kulturystyka w naszym ogrodzie.

Osoby takie bardzo często stają się aspołeczne, a jakikolwiek sport ogranicza się jedynie do tego widywanego na ekranie monitora. Nie ma sensu w szukaniu winy u producentów gier, gdyż Ci nikogo nie zmuszają do wybierania ich produktów. Rodzicom jednak polecam sprawdzać to, co w danej chwili robi nasze dziecko. Kiedy zauważymy niepokojące sygnały – warto z nim o tym porozmawiać. Natomiast jeśli rozmowa nie pomoże – możemy użyć trochę bardziej drastycznych środków w stylu odcięcie dostępu do internetu, czy też całkowite zarekwirowanie komputera, tudzież konsoli. Gdzie te czasy, kiedy piłka nożna płynęła w żyłach każdego młodego chłopaka. Upodabnianie się do swych idoli występujących w najlepszych klubach świata.

Rozwinęły się dyscypliny uprawiane pod dachem, takie jak chociażby kulturystyka. Niewiele w nich elementów rywalizacji, chyba że liczymy to, kto więcej „wyciśnie” kilogramów. Ja jednak polecam lepszy sposób na rozrywkę i w dodatku taki, który poprawi nam zdrowie i samopoczucie. Może to być właśnie nawet kulturystyka i to nawet taka, którą można śmiało uprawiać w swoim własnym ogrodzie blisko domu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]