Kredyt samochodowy na pierwsze auto

Co wybrać na pierwsze auto? Poleganie tylko i wyłącznie na komunikacji miejskiej nie zawsze jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Do czasu, kiedy ta nas nie zawiedzie zapewne będziemy wychwalali tego typu rozwiązanie, jednakże poczekajmy do zimy, by zmienił się nasz pogląd na tę sprawę. Mając zdany egzamin na prawo jazdy niemalże grzechem jest nie praktykowanie nabytych umiejętności. Sam plastik z nas kierowców nie zrobi, co warto jest mieć na uwadze. Po dłuższej przerwie będziemy naprawdę sporym zagrożeniem, wobec tego warto jest zastanowić się nad kupnem własnego samochodu. Na wstępie jednak ustalić powinniśmy pewne, konkretne, zasady. Przede wszystkim radziłbym unikać zakupów, na które musielibyśmy zaciągnąć pożyczkę samochodową.

Na pierwsze autko zdecydowanie lepiej będzie wybrać coś, na co to nas będzie – najzwyczajniej w świecie – stać. Wobec tego odrzućmy wszelkie utopijne marzenia o świetnej furze – i do tego uda nam się z upływem czasu dojść. Ponadto warto jest postawić na konstrukcję, która to nie należy do najtrudniejszych w serwisowaniu. Nie bójmy się jakichś drobnych napraw wykonywanych we własnym zakresie. W ten sposób będziemy mogli się naprawdę sporo nauczyć, co na pewno przyda nam się w przyszłości.

Zwróćmy uwagę, że kredyt samochodowy na zakup własnego auta na tanie, mocno używane auta są naprawdę drogie i kompletnie nie opłaca się zaciągać takich zobowiązań. Oprocentowanie kredytu na samochód dziesięcioletni to nawet trzydzieści kilka procent w skali roku tak więc lepiej poszukać innego rozwiązania lub po prostu odłożyć samemu gotówkę.

[Głosów: 0   Average: 0/5]