Boks w ogrodzie

Zaplanowałem dzisiaj lekcje boksu dla mojego jedenastoletniego syna, który właśnie pomagał mi urządzac nasz ogród wokół domu. Zrobilismy tam także takie fajne wolne miejsce żebyśmy mogli trenować boks w ogrodzie. On jeszcze nie wie czy chce na powazniej trenowac boks, ale zawsze kilka lekcji mu się w życiu przyda.

Dzisiaj w nocy była rewelacyjna walka bokserska o mistrzostwo świata w wadze cięzkiej. Od kilku lat w tej kategorii wagowej rządzą wręcz dwaj wielcy bracia z Ukrainy i sa oni praktycznie po za zasięgiem innych bokserów. Boks (Boxing.pl) w wadze cięzkiej to teraz bracia Witalij i Władimir Kliczko i oni dyktuja warunki. Nic nie wskazuje na to żeby ktos przejął w najbliższym czasie schedę po Ukraińcach ponieważ po pierwsze są obydwaj w wieku, w którym jeszcze dobre 5 lat mogą być na fali, a po drugie na horyzoncie nie widac nikogo kto byłby w stanie naprawdę im zagrozić lub nawet rzeczywiście ich pokonać.

Niestety boks zawodowy , a szczególnie waga ciężka bardzo ucierpiała przez obydwu braci ponieważ ich boks jest nudny, jednostajny i przede wszystkim najczęsciej każdy oponent z góry skazany jest na porażkę i wynik walki często znany jest już przed jej rozpoczęciem.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

One Comment on “Boks w ogrodzie”

  1. Pingback: Boks | Direct.

Comments are closed.