Auta w ogrodach

Kiedy zbudujemy już swój wymarzony domek i wyposażymy go we wszystko co powinien mieć w środku to zaczynamy myśleć o tym co będzie na zewnątrz. Chodzi mi oczywiście o to jak zagospodarować naszą posesję i jak urządzić ogród. Niektórzy także planują od razu jak ustawiać swoje auta w ogrodach.

Nie każdy ma ogromną działkę budowlaną i nie zawsze da się zaplanować odpowiednio duży parking na auta przed domem. Dlatego trzeba czasem pomyśleć jak projektować ogrody żeby i tam także można było stawiać auta w razie, gdy odwiedzi nas rodzina lub znajomi. Trzeba o tym pamiętać od razu, gdy planujemy i projektujemy ogród, tak aby nie było potem nieprzyjemnej niespodzianki jak zaistnieje potrzeba żeby postawić tam auta.

Wiadomo, że rośliny, drzewka, kwiaty są bardzo drogie i szkoda by było gdybyśmy je sobie zniszczyli stawiając tam kiedyś auta. Ja proponuję zaprojektować jakąś zasłoniętą krzewami alejkę oraz mały placyk tak żeby zmieściły się tam minimum dwa samochody. Niech tam będzie tylko trawa i ewentualnie polbruk lub coś w tym stylu tak na szerokość kół, aby auta ie niszczyły trawy w ogrodzie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]