Anonse i kwiaty na randki

Dla niektórych poznawanie nowych ludzi nie jest żadnym problemem. Potrafia przeglądać anonse i od razu zabieraja kwiaty na randki. Niezależnie od miejsca, czy jest to autobus, impreza, czy jakiekolwiek inne miejsce.

Jednak są również i tacy, dla których odezwanie się do obcej osoby jest czymś, czego nie mogą przełamać. Istnieje pomiędzy nimi swojego rodzaju bariera. Czym później taka bariera zostanie przełamana przez taką osobę – tym gorzej dla niej. Na szczęście w sieci istnieje wiele serwisów internetowych, w którym zamieszczać można anonse towarzyskie. Jest to taki pierwszy krok, który wykonać powinny osoby w celu otworzenia się na innych.

Nie wszyscy dobrze znoszą wrzucanie ich na głęboką wodę, jaką to mogłoby być przeprowadzenie konwersacji „na żywo” w cztery oczy. Możliwe, że taka zwykła pisanina doprowadzi do randki, a tutaj może zdarzyć się naprawdę wszystko. W zależności od tego, czy osoby, które się na niej spotkały przypadną sobie do gustu. Jeśli znajdą w sobie swojego rodzaju bratnią duszę – wielce prawdopodobne jest kolejne spotkanie, a potem może następne i następne.

[Głosów: 0   Average: 0/5]